Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 44

1980 Magyar Kisgrafika. A XVIII. Linzi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1980., Kisgrafika Barátok Köre, 22 (kettő kivételével jelzettek) t. Reick Károly, Kass János, Csohány Kálmán, Balla Margit és mások munkáival. Kiadói papírmappában. Számozott (200/164.) példány.
10649.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nicola Carlone- Remo Palmirani: Le scienze bio-mediche negli ex libris. Milano, 1989, Scientific Publications. Kiadói papírkötés.  Számozott (307./350), az egyik szerző által aláírt példány.
10650.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gy. Szabó Béla: 12 fametszet. Debrecen, 1975., Debreceni Pedagógus Művelődési Ház Ajtósi Dürer Exlibrisgyűjtő Köre, 1 p.+11 t. Gy. Szabó Béla 70. születési napja alkalmára. Kiadói papírmappában,
10651.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
1973 Budapest a kisgrafikában. Ex libris és alkalmi grafikai kiállítás az Építők Műszaki Klubjában. Bp., 1973., Építők Műszaki Klubja, 13 p. A címlapon Fery Antal fametszetével, az 1. oldalon Diskay Lenke fametszetével. Kiadói papírkötés. Az egyik előszó írójának. Dr. Soós Imrének a dedikációjával.
10652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10653.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Alfred Soder (1880-1957): Erotikus ex libris Reich Péter Cornel Színes rézkarc, papír, jelzett 11,5×8 cm
10654.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Rakovszky Iván Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton 13x12 cm
10655.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jelzés nélkül: Ex libris virtus incendit vires, fametszet, papír, 12×9 cm
10656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10657.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
5 db bőröndcímke magyar és külföldi szállodákból, közte sérült
10658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Madarassy Beck. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 14×11 cm
10659.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris / 12 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10660.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft