Mitológiai jelenetes porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Mitologiai-jelenetes-porcelan-csesze-es-alj-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-d-14-cm-m-8~II2512009
2512009
11321
406
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Mitológiai jelenetes porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 14 cm, m: 8,5 cm
: karap_norbert