"Milléniumi-emlék, 1896" feliratú porcelán aufsatz, részben kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Milleniumi-emlek-1896-feliratu-porcelan-aufsatz-reszben-kezzel-festett-jelzett-kopasnyo~II2511080
2511080
11303
406
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: "Milléniumi-emlék, 1896" feliratú porcelán aufsatz, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
: karap_norbert