Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bodrogkereszturi-macik-kezzel-festett-porcelan-kopott-Jelzett-13x7-m-9-5-cm~II2486591
2486591
11351
406
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm
: karap_norbert