Kerámiák Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2508008
11084
406
Art-ceramics
Sárospataki retró váza, színes mázakkal festett kerámia, ezikettel jelzett, apró kopásokkal, m: 27cm 2508007
11085
406
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 29.5cm 2508006
11086
406
Art-ceramics
Retró csíkos váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m: 30cm 2512887
11087
406
Art-ceramics
2 db retró német kerámia dísztál, jelzés nélkül. d: 13 és 28 cm 2512884
11088
406
Art-ceramics
Retro Tófej mini váza. Mázas kerámia. Hibátlan m: 24 cm 2512800
11089
406
Art-ceramics
Bán Károly: Retró díszváza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2513064
11090
406
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, alsó pereme sérült, m: 24 cm 2495551
11091
406
Art-ceramics
5 db különböző Gránit dísztányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 24 cm-ig 2506186
11092
406
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia dísztál, kopásokkal, jelzett, d: 25,5 cm 2511309
11093
406
Art-ceramics
Retro kiöntő 4 db kupicával, mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, kiöntő m: 21,5 cm 2466475
11094
406
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri mázas kerámia ikebana, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2490356
11095
406
3800
Art-ceramics
Vizeskorsó. Mázas cserép, kézzel festett. XIX. sz. sérült, drótozva volt. m: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft