Kerámiák Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2506185
11048
406
4200
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Csurgatott mázas díszváza. 1960-as évek. M:17 cm 2506129
11049
406
Art-ceramics
Király csurgatott kerámia gyertyatartó, 21x12 cm 2506130
11050
406
Art-ceramics
Váza, mázas retro kerámia. Jelzett. Hibátlan. m: 12,5 cm. 2506132
11051
406
Art-ceramics
Öblös retro váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 13 cm 2505791
11052
406
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka váza / kancsó, mázas kerámia, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2505631
11053
406
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Lámpatest. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18 cm 2505630
11054
406
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Ikebana. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x13x7 cm 2505637
11055
406
Art-ceramics
Retró falitál, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2505636
11056
406
Art-ceramics
Tófej retró váza. Kerámia, csorba. m: 38cm 2505632
11057
406
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, csorba. m: 27,5 cm 2505473
11058
406
Art-ceramics
Pannonhalmi Zsuzsa (1949- ): Fali dísztál, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, d: 17 cm 2508042
11059
406
Art-ceramics
Retró kék váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: