Kerámiák Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512498
11012
406
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hajszál repedt, d: 31 cm 2511780
11013
406
Art-ceramics
Art deco női fej, kerámia, jelzés nélkül, falra akasztható, éleinél egészen apró csorbákkal, m: 25 cm. 2505539
11014
406
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Madonna. Festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m:20 cm cm 2506105
11015
406
Art-ceramics
Vallauris kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2493020
11016
406
Art-ceramics
Morvay Zsuzsa (1946-): , Kígyófüles vázácska, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopott, m: 12 cm 2492998
11017
406
Art-ceramics
Morvay Zsuzsa (1946-): Elefánt, mázas kerámia, jelzett, sérült, m: 23 cm 2480694
11018
406
Art-ceramics
Kovács Mária: Kislány, kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2513160
11019
406
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin (?- ): Sárkány, mázas fali kerámia, jelzett, kis kopásokkal, 30x12 cm 2474369
11020
406
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Virágos lány. Mázas kerámia figura, kézzel festett hibátlan, jelzett, m: 28 cm. 2474346
11021
406
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Anya, gyermekével , Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 21 cm. 2511816
11022
406
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin (?- ): Angyalkás gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm 2459569
11023
406
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft