1956-os újság, 2 db: Magyar Függetlenség. I. évf. 5. sz., 1956. nov. 2. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja, 4 oldal, a forradalom híreivel, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadással, máskülönben jó állapotban + Irodalmi Újság, Magyar Írók Lapja, 1956 nov. 2, VII. évf. 43. sz., többek közt Németh László, Tamási Áron, Déry Tibor írásaival és Kassák Lajos, Illyés Gyula verseivel, jó állapotban
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
cca 1960-1970 Leo Lenz: Az alkalmi férj. Zenés vígjáték három felvonásban. Ford.: Zsigó Károly. Az énekszövegeket írta: Sulyok Tamás. Gépelt szövegkönyv. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a borítószéleken kis szakadásokkal, a hátsó borítón jegyzetekkel, benne ceruzás jegyzetekkel, javításokkal, 102 p.