Játékok Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2507544
12232
406
Toys, board-games
2506618
12233
406
Toys, board-games
Piatnik Söhne Wien kártya 2506022
12234
406
Toys, board-games
2 db Schuco figura 1:43, 3cm 2507444
12235
406
Toys, board-games
Kaleidoszkóp, papír, m: 17 cm 2415259
12236
406
Toys, board-games
Egy pakli francia kártya, bontatlan csomagolásban 2507367
12237
406
Toys, board-games
Rubik kocka, eredeti kopott csomagolásában, 5,5x5,5 cm 2506620
12238
406
Toys, board-games
Retró "Társasjáték, logikai játék, Gondolkozz!", torpedó játék, 22x10cm 2424842
12239
406
Toys, board-games
Bőrrel borított fa kártyatartó doboz + 2 pakli kártya 2495790
12240
406
Toys, board-games
Fa játékfigura, jó állapotú, m: 15 cm 2505883
12241
406
Toys, board-games
CKM erotikus franci kártya pakli eredeti, kissé sérült dobozában + kártyajáték töredékek 2439057
12242
406
4600
Toys, board-games
Felhúzhatós játék bohóc, kulccsal, működik, m: 21 cm 2497236
12243
406
Toys, board-games
Sportőrület Simpson családos hűtőmágnes gyűjtőmappa 23 db mágnessel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft