Hajózás, Balaton

Tételek száma: 27

Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Bp., 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. A borító illusztrációja Egry József munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
13278.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10 db Siófokkal kapcsolatos nyomtatvány, kiadvány (pl. Panoráma útikönyv)
13279.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13280.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pesti, János: Balaton. Lake Balaton. Kalmár Lajos és Pesti András fotóival. Fordította: Cserna György. Pécs, én.,Alexandra. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, sérült gerinccel, és szakadt borítóval.
13281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban
13282.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balaton sportkrém fém dobozka d: 5 cm
13283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sági János: A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének lírása. A balatoni fürdő- és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése. Keszthely, 1902., Keszthelyi Hírlap,(Nagykanizsa, Fischel Fülöp), 346+6 p.+ 2 t. (kihajtható táblázat, kihajtható térkép.) Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói, festett egészvászon kötés, kopásokkal, festett lapélekkel
13284.

Sági János: A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének lírása. A balatoni fürdő- és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése. Keszthely, 1902., "Keszthelyi Hírlap",(Nagykanizsa, Fischel Fülöp), 346+6 p.+ 2 t. (kihajtható táblázat, kihajtható térkép.) Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói, festett egészvászon kötés, kopásokkal, festett lapélekkel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19
13285.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1965 Balaton francia nyelvű színes, képes ismertető füzet + Olasz nyelvű füzet 18 p . / Booklet about the Balaton in French and one in Italian
13286.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balatoni nyaralás boldog pillanata, fotó, 17x12cm
13287.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+XLIV t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérülésekkel.
13288.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Némethné Rácz Lídia: A régi Balatonfüred. Múltidéző képeskönyv. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 59. Balatonfüred, 2011., Balatonfüred Városért Közalapítvány. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 700 példányban.
13289.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft