Bolhapiac

Tételek száma: 513

Fa doboz, kopott, jó állapotú, 28x18x11cm
11717.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fa doboz, kopott, sérült, 28x17x8cm
11718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes bolhatétel, (alabástrom oroszlán, tercia tányér, vekker, gyertyatartó, doboz, kártya, borsörlő, bross stb.) Sérült.
11719.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tollgyűjtemény, golyóstollak, töltőtollak, töltőceruzák. Nagyon sok, benne jó márkák Parker, Jaguar, ezüst, stb. Régi szivaros dobozban.
11720.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Afrikai fedeles doboz oldalán figurákkal, faragott fa, repedéssel, m: 12 cm, h: 32 cm
11721.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Retro elektromos lámpa, fém és üveg testtel, üveg búrával, apró kopásnyomokkal, működik, égővel, m: 45 cm
11722.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Orientális, négy lábon álló fém kanna fedéllel, gazdag trébelt ornamentikával díszített, alján jelzett, kopott, apró sérülésekkel, m: 22 cm,
11723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Royal Queen Sheffield ezüstözött fém fűszertartó 3 db szóróval, alján jelzett, kopott, kettő szóró teteje laza (elhasználódott menettel), m: 16 cm, szórók m: 8 cm
11724.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
össz. 3 db régebbi dekoratív fém sütőforma, 2 db közepes méretű, egyik m: 8 cm és d: 14,5 cm; másik m: 6,5 cm és d: 16 cm. Egy nagyobb méretű: 10x20x30 cm. Mindegyik kopásnyomokkal
11725.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
össz. 3 db régebbi dekoratív könnyűfém sütőforma, egyik közepes méretű, tetején oroszlánt ábrázoló plasztikus díszítéssel, 14x18,5x13,5 cm; egyik kis méretű plasztikus szárnyas díszítéssel, m: 6 cm és h. 6,5 cm; másik kis méretű m: 5 cm és d: 7 cm. Mindegyik kopásnyomokkal
11726.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Mappin & Webb ezüstözött fém fedél. Jelzett. Apró horpadással, kopásnyomokkal. m: 15 cm, 19x25,5 cm
11727.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Réz gyertyatartó, ötágú, kopott, m: 17,5 cm
11728.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft