Könyvek: Vallás

Tételek száma: 31

17205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tóth Tihamér: Jöjjön el a Te országod. Dr. - - veszprémi püspök utolsó szentbeszédei. Bp.,1940,Szent István-Társulat. Kiadói kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, egykorú névbejegyzéssel.
17206.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Röggl Alajos: Gyóntatási intelmek és elégtételek. Ford.: Nogely István. Eger, 1883, Szolcsányi Gyula, 8+260 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17207.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14
17208.

Kikiáltási ár:
800 Ft
C. F. D. Moule: An idiom book of new testament greek. Cambridge, 1960, Cambdridge University Press. Angol és részben görög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, foltos papírborítóval és lapélekkel.
17209.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németh Sándor: A hit botránya. Bp., 2001. Új Spirit. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.
17210.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv. Magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket egynéhány imádsággal együtt. Bp.,én.,Hornyánszky Viktor-ny., 464 p. Korabeli bársonykötésben, a borítókon gyöngydíszítéses képekkel, a hátsó képek 1891 felirattal, réz verettek és kapcsokkal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon korabeli jegyzetekkel, tulajdonosi bejegyzésekkel, hiányzó hátsó szennylappal.
17211.

Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv. Magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket egynéhány imádsággal együtt. Bp.,én.,Hornyánszky Viktor-ny., 464 p. Korabeli bársonykötésben, a borítókon "gyöngydíszítéses képekkel", a hátsó képek "1891" felirattal, réz verettek és kapcsokkal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon korabeli jegyzetekkel, tulajdonosi bejegyzésekkel, hiányzó hátsó szennylappal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
17212.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17213.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft