15034.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Abonyi Árpád: Bosnyák képek. Bp., 1893., Athenaeum, 162+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.