Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev., jegyz.: Csázár Elemér. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000007/Mikes-Kelemen-torokorszagi-levelei-Bev-jegyz-Csazar-Elemer-Bp-1905-Lampel-Kicsit-kop~II2510048
2510048
15669
406
Books: History
Leírás: Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev., jegyz.: Csázár Elemér. Bp., 1905, Lampel. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kis kopásokkal
: karap_norbert