https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 155

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Végvár és ellátás. Szerk.: Petercsák Tivadar és Berecz Mátyás. Studia Agriensia 22. Eger, 2001., Heves Megyei Múzeumi Szervezet - Dobó István Vármúzeum. Benne R. Várkonyi Ágnes, Perjés Géza, Czigány István, Domokos György, G. Etényi Nóra, Csiffáry Gergely, Kenyeres István, Pálffy Géza, Borbás Emese, Sarusi Kiss Béla. Kiadói papírkötés.
15648.

Végvár és ellátás. Szerk.: Petercsák Tivadar és Berecz Mátyás. Studia Agriensia 22. Eger, 2001., Heves Megyei Múzeumi Szervezet - Dobó István Vármúzeum. Benne R. Várkonyi Ágnes, Perjés Géza, Czigány István, Domokos György, G. Etényi Nóra, Csiffáry Gergely, Kenyeres István, Pálffy Géza, Borbás Emese, Sarusi Kiss Béla. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdély a magyar országgyűlésben. Kolozsvár, 1944. Erdélyi Magyar Párt. Kiadói, sérült papírkötésben
15649.

Erdély a magyar országgyűlésben. Kolozsvár, 1944. Erdélyi Magyar Párt. Kiadói, sérült papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Cox György: A mythologia kézikönyve. Ford, s a finn mytholgiájval bővítette Simonyi Zsigmond. Bp., 1886, Franklin. Első kiadás. Kiadói kopott díszes aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel, hiányzó elülső szennylappal, volt magánkönyvtári példány.
15650.

Cox György: A mythologia kézikönyve. Ford, s a finn mytholgiájval bővítette Simonyi Zsigmond. Bp., 1886, Franklin. Első kiadás. Kiadói kopott díszes aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel, hiányzó elülső szennylappal, volt magánkönyvtári példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
2
Foltiny István: A szőregi bronzkori temető. Separatum a Dolgozatok a M. Kir. Horthy Miklós-Tudományegyetem Régiségtudományi Intézetéből. XVII. köt. 1941. Szerk.: Banner János. Szeged, 1941., M. Kir. Horthy Miklós-Tudományegyetem Régiségtudományi Intézete, 89 p. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15651.

Foltiny István: A szőregi bronzkori temető. Separatum a Dolgozatok a M. Kir. Horthy Miklós-Tudományegyetem Régiségtudományi Intézetéből. XVII. köt. 1941. Szerk.: Banner János. Szeged, 1941., M. Kir. Horthy Miklós-Tudományegyetem Régiségtudományi Intézete, 89 p. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
14
Dienes István: Honfoglaló magyarok sírjai Nagykőrösön. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 160. évi 2. számából. Bp., 1960., Akadémiai-ny., 177-187 p.+2 t. Kiadói papírkötés.
15652.

Dienes István: Honfoglaló magyarok sírjai Nagykőrösön. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 160. évi 2. számából. Bp., 1960., Akadémiai-ny., 177-187 p.+2 t. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
8
Szabó István: A hajdúság kialakulása. Alföld Füzetek I. Debrecen, 1956., Alföldi Nyomda, 11 p.+7 t. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15653.

Szabó István: A hajdúság kialakulása. Alföld Füzetek I. Debrecen, 1956., Alföldi Nyomda, 11 p.+7 t. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Csallány Dezső: A kunszentmártoni avarkori ötvössír. 9 táblával. Goldschmiedegrab aus der Avarenzeit von Kunszentmárton. (Ungarn.) (Mit 9 tafeln.) Szentes, 1933., (Karcag, Kertész József-ny.), 2+54+2 p.+IX t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító szakadt. Felvágatlan példány. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15654.

Csallány Dezső: A kunszentmártoni avarkori ötvössír. 9 táblával. Goldschmiedegrab aus der Avarenzeit von Kunszentmárton. (Ungarn.) (Mit 9 tafeln.) Szentes, 1933., (Karcag, Kertész József-ny.), 2+54+2 p.+IX t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító szakadt. Felvágatlan példány. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Csallány Dezső: Kora-avarkori edények Magyarországon. (8 táblával.) Szeged Városi Múzeum kiadványai. I. sor. N. 10. Szeged,1940, Somogyi-Könyvtár-Városi Múzeum, 29 p.+ XIII-XX t. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15655.

Csallány Dezső: Kora-avarkori edények Magyarországon. (8 táblával.) Szeged Városi Múzeum kiadványai. I. sor. N. 10. Szeged,1940, Somogyi-Könyvtár-Városi Múzeum, 29 p.+ XIII-XX t. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csoma József: A magyar heraldika korszakai. Bp., 1913., MTA,(Hornyánszky V-ny.), 158 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, pótolt címlappal.
15656.

Csoma József: A magyar heraldika korszakai. Bp., 1913., MTA,(Hornyánszky V-ny.), 158 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, pótolt címlappal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Elekes Lajos: A középkori magyar állam története megalapításától mohácsi bukásáig. Bp., 1964, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezűleg írt jegyzetei.
15657.

Elekes Lajos: A középkori magyar állam története megalapításától mohácsi bukásáig. Bp., 1964, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezűleg írt jegyzetei.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Györffy György: Krónikáink és a magyar őstörténet. Bp., 1948, Néptudományi Intézet, 189+3 p. Kiadói papírkötés, zakadt, kissé foltos borítóval. Első kiadás. A szerző, Györffy György (1917-2000) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány, benne Dienes István jegyzeteivel egy papírlapon.
15658.

Györffy György: Krónikáink és a magyar őstörténet. Bp., 1948, Néptudományi Intézet, 189+3 p. Kiadói papírkötés, zakadt, kissé foltos borítóval. Első kiadás. A szerző, Györffy György (1917-2000) által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány, benne Dienes István jegyzeteivel egy papírlapon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
23
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp.,[1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+3 p. +16 t. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon kötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóval.
15659.

Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp.,[1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+3 p. +16 t. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon kötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz