Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 25

Genersich Antal emlékkönyv születésének 150. évfordulója alkalmából. Adatok a romániai magyar orvosok és gyógyszerészek munkásságáról. Szerk.: Tankó Attila, Péter Mihály. Bp.-Marosvásárhely, 1994., Genersich Alapítvány-Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztálya. Kiadói papírkötés.
17100.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Széll László: Általános és szervetlen chemia. Gyakorlati irányú vezérfonal a chemia alapismereteinek elsajátítására. Debrecen, 1921, Méliusz, 432 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány a kötéstől részben elvált lappal.
17101.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp.,[1939],Singer és Wolfner, Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17102.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Der kleine Goldfischteich. Kolorierte Stiche nach Chinesischen Aquarellen.Insel-Bücherei. Nr. 255. Leipzig, é. n., Insel Verlag. Színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben, a gerincen kis hiánnyal.
17103.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. B. Nocht: Vorlesungen für Schiffsärzte der Handelsmarine über Schiffshygiene, Schiffs- und Tropenkrankheiten. Leipzig, 1906, Verlag von Georg Thieme. XII+332 p. + 3 t. + 4 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jane Harvey: Wild flowers of America. Racine. cca 1930. Whitman 96p. Laza egészvászon kötésben fűzés sérült
17105.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
17106.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Ioannis Bolyai in memoriam. Libellus post saeculum quam Ioannes Bolyai de Bolya, anno MDCCCII A.D. XVIII kalendas ianuarias Claudiopoli natus est ad celebrandam memoriam eius immortalem / ex consilio Ordinis mathematicorum et naturae scrutatorum Regiae litterarum universitatis hungaricae Francisco-Josephinae claudiopolitanae editus. Kolozsvár, 1902, Franklin Társulat. 153p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, laza előzéklappal, kissé szakadt és beragasztott fakszimile melléklettel.
17107.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17108.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17109.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17110.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17111.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft