https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 164

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
16636.

Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.
16637.

Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.
16638.

Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, gerinc alján apró szakadással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
14
1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa:   Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16639.

1958-1971 Czóbel Béla (1883-1976) 2 kiállítási katalógusa: Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika, és újabb képek. Bp., 1958, Nemzeti Szalon,26+2 p. + 16 t. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Czóbel. Műcsarnok. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Globus-ny., 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Higginson: Recollection. Bologna, 2005, Marchesi. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, nylon-védőborítóban. Szép állapotban. Olasz nyelven. Megjelent 1000 példányban.
16640.

Higginson: Recollection. Bologna, 2005, Marchesi. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, nylon-védőborítóban. Szép állapotban. Olasz nyelven. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1970 Kovács Margit kiállítási katalógusa
16641.

1970 Kovács Margit kiállítási katalógusa

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
16642.

Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső, Kádár Béla, Korniss Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16643.

Sirató Ildikó, Horváth Andrea: Galeria.hu - az akttól a zsánerképig. Bp., 2018, Holnap. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Ferenczy Károly, Rippl-Rónai József, Czigány Dezső, Kádár Béla, Korniss Dezső alkotásainak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1970, Műszaki. 1. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
16644.

Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1970, Műszaki. 1. kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina
16645.

A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Katona Imre 2 könyve: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. + A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.
16646.

Katona Imre 2 könyve: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés. + A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16647.

Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz