Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 164

Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
16721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
El Kazovszkij festőművész kiállítása. Bp., 1984, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. 10 sztl oldfal. Kiadói papírkötés.
16722.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Murádin Jenő-Szücs György: Nagybánya 100 éve. Történeti források. Művészeti topográfia. Miskolc-Nagybánya, 1996., Misztófalusi Kis Miklós Közművelődési Egyesület-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16723.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Baksa-Soós Vera, Üveges Krisztina (szerk.): Kényszerleszállás. Hajas Tibor retrospektív kiállítása (1946-1980). Bp., 2005, Ludwig Múzeum. Készült 600 példányban. CD-melléklettel. Kiadói papírkötésben.
16724.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
F. Mihály Ida: Moholy-Nagy László kiállítása. Bp., 1975, Magyar Nemzeti Galéria. 24 p + 9 melléklet. Hiányos, 1 színes melléklet hiányzik. Kiadói papírborítóban.
16725.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db képzőművészeti kiadvány: Dévényi Iván: Tihanyi. Bp., 1968, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Tihanyi Lajos festőművész alkotásainak reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Kondor Béla festőművész kiállítása. Bp., 1970, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, Kondor Béla alkotásainak reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötés.
16726.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Győri Lajos: Seiden Gusztáv. Bp., 1988, szerzői. Seiden Gusztáv fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, hátsó borítón töréssel.
16727.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gedő Ilka festőművész kiállítása. Székesfehérvár, 1980, István Király Múzeum. Kiadói papírkötés.
16728.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Herendi Porcellángyár története. Orsz. Magy. Iparművészeti Múzeum. Bp., 1921, a Herendi Porcellángyár gyűjteményes kiállítása alkalmából kiadja a Múzeum Barátok Egyesülete.Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16729.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
23
Turczi István: A nők és a költészet. Jung Zseni aktfotóival. A kötetet tervezte: Eifert János. A kötet tervezője, Eifert János (1943- ) fotóművész által aláírt példány. Bp., 1990., Kelenföld Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
16730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kolta Magdolna (szerk.): A. Kertész 1894 - 1985 - 1994. Bp., 1994, Magyar Fotográfiai Múzeum-Pelikán Kiadó. André Kertész fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16731.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
17000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft