1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár (Stádium-ny.). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kisebb szakadásokkal, ázásnyomokkal.