2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
May Károly: Idegen ösvényeken. Uti kalandok. Ford.: Mikes Lajos. Bp., 1911., Athenaeum, 244 p.+5 t. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés, két tábla kijár és sérült, egy lap szélén szöveget nem érintő kis hiánnyal, egy hiányzó képtáblával, névbélyegzőkkel.