Metszetek

Tételek száma: 59

1704 J. Covens és C. Mortier: Segna (Velencai öböl) rézmetszet / Segna bay of Venice. Etched picture 36x29 cm
10790.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
1860 Varsó Lazienki Palota acélmetszet paszpartuban,papír, 11x16cm
10791.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Vajdahunyad, a vár látképe, foltos, lapszéli szakadással, 12×15,5 cm
10792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850-1900 Lucullus, színes metszet. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben. 37x77 cm
10793.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1900 Fritz Neumann (?-?) festménye után: A kintschoui csata az orosz-japán háborúban (Battle of Kintschou). Kromolitográfia, papír, jelzett a kromolitográfián, üvegezett fa keretben, 32x41 cm
10794.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sissek - Sziszek XVI. századi rézmetszet, kissé sérült üvegezett keretben. 6x10,5 cm
10795.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10796.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Alfons Giehsz (1850-1916?) után: Budai szüreti mulatság (Das Winzerfest in Ofen). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült keretben, 23x32 cm
10797.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kollarz Ferenc rajza után, Schmidl metszése: Az eskütétel a pesti plébánia-téren junius 8. 1867. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23x36 cm
10798.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1890 Die Pußta (a puszta). Kromolitográfia, papír. Walther, Eduard Bilder zum ersten Anschauungsunterricht III c. könyvéből. Üvegezett fa keretben, 27×36 cm
10799.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1860 Buldog. Rotációs fametszet üvegezett keretben 10x14 cm
10801.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Maláj népi tárgyak litográfia üvegezett keretben 29x20 cm
10802.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft