Ismeretlen monogramma jelzett: Női hátakt. Akvarell, papír. Üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Ismeretlen-monogramma-jelzett-Noi-hatakt-Akvarell-papir-Uvegezett-fa-keretben-35x24-cm~II2477054
2477054
10594
406
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Ismeretlen monogramma jelzett: Női hátakt. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 35x24 cm
: pelikán_kristóf