Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Kahla-Pirna-porcelan-talka-cimeres-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-10x7-cm~II2482255
2482255
11332
405
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokkal 10x7 cm
: karap_norbert