Jelzés nélkül: Szerelem. Porcelán falplasztika bársonnyal borított fár... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Jelzes-nelkul-Szerelem-Porcelan-falplasztika-barsonnyal-boritott-fara-applikalva-dekoratC3~II2503859
2503859
11113
405
Leírás: Jelzés nélkül: Szerelem. Porcelán falplasztika bársonnyal borított fára applikálva, dekoratív sérült keretben. A hölgy lába restaurált. plasztika mérete: 33x17cm, teljes méret: 49x40cm
: nagy_andras