Japán porcelán váza, aranyozott pávás, virágos mintával. Matricás, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Japan-porcelan-vaza-aranyozott-pavas-viragos-mintaval-Matricas-jelzett-kisebb-kopasnyo~II2501237
2501237
11355
405
Leírás: Japán porcelán váza, aranyozott pávás, virágos mintával. Matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 12 cm
: pelikán_kristóf