Herendi virágmintás kis áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, nagyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-viragmintas-kis-attort-kosarka-kezzel-festett-jelzett-nagyon-apro-kopasnyomokkal-~II2497695
2497695
11135
405
Leírás: Herendi virágmintás kis áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, 8,5×6×3,5 cm
: tm