Halon ülő puttó kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Halon-ulo-putto-kezzel-festett-aranyozott-sorszamozott-jelzett-Herendi-porcelan-figura-hibatl~II2502749
2502749
11159
405
Leírás: Halon ülő puttó kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban, kopott m:12cm
: pelikán_kristóf