16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Bavaria 6 személyes mokkás, teás készlet, valamint 6 db süteményes tányér, 6 db lapos tányér, 1 db leveses tál, 1 db szószos tál. aranyozott porcelán, jelzett, kopott.