Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2458169
11134
405
Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kopásnyomokkald: 28 cm 2497695
11135
405
Herendi virágmintás kis áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, 8,5×6×3,5 cm 2498755
11136
405
24000
Herendi Eton mintás hat személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, kopásokkal. 2502633
11137
405
Herendi virágmintás lámpa, ernyővel, kopott, koszos ernyő, jelzés nélkül, m: 43cm 2503436
11138
405
Herendi virágmintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett ,kopott, 6x4,5cm, 2502673
11139
405
3400
Herendi salátás kínálótál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 24cm 2502719
11140
405
Herendi 4 részes tertia kínálótál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. 35x24cm 2497706
11141
405
Herendi 2db lapos, 2 db mély, 1 db, süteményes tányér, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, 2497705
11142
405
Herendi szószos tál, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . d: 25x22cm 2497703
11143
405
Herendi tál, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . d: 29cm 2497702
11144
405
Herendi tál, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . d: 27x27cm 2497700
11145
405
Herendi tál, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . d: 37x28cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft