Kerámiák Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2499930
11012
405
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 14cm 2498943
11013
405
Art-ceramics
Bártfay Judit: Narancs-fekete váza. Nagy méretű kerámia váza. Jelzett. m: 33 cm, d: 28 cm 2461612
11014
405
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2461610
11015
405
14000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2485763
11016
405
Art-ceramics
Péter Ferenc: Tűz motívumos kerámia padlóváza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 37 cm 2485800
11017
405
Art-ceramics
Péter Ferenc: Csurgatott mázas kerámia padlóváza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 37 cm 2397622
11018
405
Art-ceramics
Komlós kerámia váza virág díszítésekkel. Jelzett, kis lepattanásokkal. m: 27 cm 2419355
11019
405
11000
Art-ceramics
Berzy Katalin (1947- ): Anya gyermekével. Mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm 2297726
11020
405
34000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 37 cm 2499336
11021
405
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013) mázas kerámia váza, jelzett,, hibátlan, m: 11 cm, d: 17 cm 2445915
11022
405
Art-ceramics
Kovács Mária: Leányka. Kerámia, jelzetlen, apró sérülésekkel, m:17,5cm 2504097
11023
405
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Mázas kerámia tálka, jelzett, apró lepattanásokkal, d:10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft