31589.
405. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1960-1970. "Kiváló Újító" bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel + ~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel. Mindegyik eredeti tokban, egyik tok sérült. T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon + ~1960-1970. "Excellent Innovator" Bronze Grade, enamelled metal badge with miniature + ~1960-1970. "Workers' Militia" Br decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon + ~1960-1970. "Excellent Worker of the Light Industry" enamelled metal badge with miniature. All in original cases, one case damaged. C:XF