Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített karkötő, jelzett, sérült kapocs, brutt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~34/EzustAg-gyongyokkel-diszitett-karkoto-jelzett-serult-kapocs-brutto-11-6-g~II2503054
2503054
19168
405
Jewellery
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Ezüst(Ag) gyöngyökkel díszített karkötő, jelzett, sérült kapocs, bruttó: 11,6 g
: karap_norbert