Art deco cukordoboz. Aranyozott alpakka, Kulcs nélkül, jelzett. 12x8x9... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~34/Art-deco-cukordoboz-Aranyozott-alpakka-Kulcs-nelkul-jelzett-12x8x9-cm~II2502918
2502918
19093
405
90000
Jewellery
Kikiáltási ár:
90 000 Ft 243,24 EUR , 264,71 USD
Leírás: Art deco cukordoboz. Aranyozott alpakka, Kulcs nélkül, jelzett. 12x8x9 cm
: nagy_andras