13479.
405. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
cca 1890-1910 Andrilici, Alexandru: Dedicat Tuturor Romanilor. Dorul Romanului. Mars National. Editiune Publica, Scolara, si Militara. Versurile si Musica de Alexandru Andrilici / román nemzeti, hősi, népi, és egyéb dalok gyűjteménye, kottákkal, szecessziós illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. A szerző által aláírt! Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült lapokkal. / Collection of Romanian national, folk, heroic songs, etc., with sheet music, art nouveau illustrations, advertisements. Signed by the author! Slightly worn half linen binding, with damaged pages.