13458.
405. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Bartók Béla kórusművei két- és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp., 1953, Zeneműkiadó, 82+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.