1944 Magyar Szárnyak VII. évf. 9. sz., 1944. máj. 1., szerk.: Jánosy I... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~29/1944-Magyar-Szarnyak-VII-evf-9-sz-1944-maj-1-szerk-Janosy-Istvan-fekete-feher-fotC3~II2504168
2504168
13369
405
Military
Leírás: 1944 Magyar Szárnyak VII. évf. 9. sz., 1944. máj. 1., szerk.: Jánosy István, fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel, sérült borítóval, 32 p.
: ekb