Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 146

1973. Közlekedési és Szállítási Dolgozók Szakszervezete fennállásának 75. évfordulójára kétoldalas Br plakett (93x94mm) T:2
30726.

1973. "Közlekedési és Szállítási Dolgozók Szakszervezete fennállásának 75. évfordulójára" kétoldalas Br plakett (93x94mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1974. Apotheca fundata in Hungaria anno 1744 / In memoriam fundationis Societatis Pharmaceuticae Hungaricae 1924-1974 kétoldalas Br emlékérem a Magyar Gyógyszerészszövetségtől (60mm) (2x) T:2
30727.

1974. "Apotheca fundata in Hungaria anno 1744 / In memoriam fundationis Societatis Pharmaceuticae Hungaricae 1924-1974" kétoldalas Br emlékérem a Magyar Gyógyszerészszövetségtől (60mm) (2x) T:2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1974-1975. Hungexpo 9db (7xklf) kétoldalas fém emlékérem T:2,2-
30728.

1974-1975. "Hungexpo" 9db (7xklf) kétoldalas fém emlékérem T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1975. Zeneművészeti Főiskola 1875-1975 egyoldalas Br emlékérem. Szign.: B (82mm) T:2
30729.

1975. "Zeneművészeti Főiskola 1875-1975" egyoldalas Br emlékérem. Szign.: B (82mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1975. KISZ - A Szakma Kiváló Tanulója második helyezett Al díjplakett zománcozott rátéttel, szennyezett eredeti tokban T:1-
30730.

1975. "KISZ - A Szakma Kiváló Tanulója második helyezett" Al díjplakett zománcozott rátéttel, szennyezett eredeti tokban T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1977. Színjátszó csoportok és irodalmi színpadok Néphadsereg Fesztiválja 1977 - Eger öntött Br emlékérem (112mm) T:2,2-
30731.

1977. "Színjátszó csoportok és irodalmi színpadok Néphadsereg Fesztiválja 1977 - Eger" öntött Br emlékérem (112mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1980. Magyar Államvasutak szolgálatáért - 30 aranyozott, festett fém jelvény tokban + A vasút szolgálatáért zománcozott fém plakett (104x90mm) T:1,1-
30732.

~1980. "Magyar Államvasutak szolgálatáért - 30" aranyozott, festett fém jelvény tokban + "A vasút szolgálatáért" zománcozott fém plakett (104x90mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1980. CSM (Csepel Művek) Vas- és Acélöntödéje - 2.sz. Vasöntöde üzembe helyezése 1980.XII.15. egyoldalas Fe emlékérem (100mm) T:2,2- rozsda
30733.

1980. "CSM (Csepel Művek) Vas- és Acélöntödéje - 2.sz. Vasöntöde üzembe helyezése 1980.XII.15." egyoldalas Fe emlékérem (100mm) T:2,2- rozsda

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1983. Budapesti városszépítő Egyesület 1983 Br díjplakett (75x99mm) T:2
30734.

1983. "Budapesti városszépítő Egyesület 1983" Br díjplakett (75x99mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30735.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1985. Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából Br emlékérem eredeti, sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) + 1984. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete Budapest 1984. április 27. ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) T:1
30736.

1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Br emlékérem eredeti, sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) + 1984. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete Budapest 1984. április 27." ezüstözött fém emlékérem sérült műanyag ÁPV tokban (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1985. A Szolnoki Papírgyár 50 éves 1935-1985 Br emlékérem (94mm) T:2 patina
30737.

1985. "A Szolnoki Papírgyár 50 éves 1935-1985" Br emlékérem (94mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft