Fotó

Tételek száma: 414

Lynn Bogue Hunt 3 db nagy méretű madaras nyomat 33x37 cm
13040.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1890 2 db Madonna festmény fényomatú képe nagy méretű táblákon 29x35 cm
13041.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1915-1943 Régi családi fotóalbum, kb. 100 db albumlapokra ragasztott fotóval (közte katonafotók), kissé foltos borítójú, zsinórfűzött vászonkötésben
13042.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1971-1972 Diakoffer 171 db diával: Balkán, Észak-Erdély, feliratozottak, 5x5 cm
13043.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1930-1940 A Szerelem ellenőre és egyéb filmek jelenetei, 15 db nagyméretű filmfotó, részben feliratozva, Leon Gaumont budapesti fényképész pecsétjével jelzettek, apró lyukakkal, köztük több sérült, egy a szélein körbevágott, 30x23 cm körüli méretben
13044.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1940 Bp., a Magyarhoni Földtani Társulat fennállásának 90. évfordulóján az elnökség (Papp Károly elnök, Roth Károly alelnök, Horusitzky Ferenc főtitkár, Bartkó Lajos másodtitkár) köszönti Horthy Miklós kormányzót, kartonra kasírozott, feliratozott fotó, 23x17,5 cm
13045.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1930-1973 A bonyhádi Perczel család fényképalbuma, benne 97 db fotóval, feliratozva, zsinórfűzött műbőr albumban, 33x23 cm
13046.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szobabelső részletek, dísztárgyak, 5 db fotó, 17×23 és 13×17 cm
13047.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1890-1910 Fényképek a bonyhádi Perczel család hagyatékából, 6 db keményhátú és kartonra kasírozott fotó, közte sérültek, 21x13 cm és 29,5x24 cm közötti méretben
13048.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
22
1922 Bp., Egyéves kereskedelmi szaktanfolyam 1921/22-es évfolyamának végzős hallgatói, tablófotó, kartonra kasírozva, hátoldalon feliratozott, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
13049.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1918 Bp., A VII. ker. István-úti m. kir. állami főgimnázium VIII. osztálya az 1917-18 tanévben, tablófotó, kartonra kasírozva, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
13050.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pár száz keményhátú és kartonra kasírozott fotó többféle méretben, vegyes minőségben
13051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
39

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft