Bolhapiac Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2405326
12105
405
Flea Market
2380925
12106
405
Flea Market
4 db nagy méretű bizsu nyaklánc látványos kövekkel 2411681
12107
405
Flea Market
2 db kis méretű figura, faragott és festett, kis sérülésekkel, m: 8 cm és 4,5 cm 2467897
12108
405
Flea Market
Színes mintás selyem kendő, kézzel szegett, 66x66 cm 2467819
12109
405
4800
Flea Market
Távol-keleti csiszolt achát teknős és elefánt medálok, 12 db, különféle színekben, dobozban 2467889
12110
405
Flea Market
Saint Raphael fehér mintás bordó selyem sál, 136x28 cm 2467898
12111
405
Flea Market
Leonardi fehér mintás piros selyem kendő, kézzel szegett, 78x78 cm 2467914
12112
405
Flea Market
Indiai faragott fa poháralátét készlet tartóval, 6 db-os, d: 6,5 cm 2466746
12113
405
Flea Market
Golyós bizsu lánc, jó állapotban 2504088
12114
405
Flea Market
Egy doboz Astor finest bontatlan 100-as cigaretta 2466733
12115
405
Flea Market
Zöld ásványokból álló karperec 2466751
12116
405
Flea Market
Fehér kövekkel gazdagon kirakott nyakék, kis kopásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft