Bolhapiac Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500144
11929
405
Flea Market
Bonyhádi zománc zsírosbödön , jelzett, kopott, m: 22 cm 2500146
11930
405
Flea Market
37-es női PUMA sportcipő, használt állapotban, eredeti dobozában. 2500149
11931
405
Flea Market
41-es férfi GALLUS bőt, alkalmi cipő, szép állapotban, eredeti dobozában. 2500213
11932
405
Flea Market
Kén porozó, szőlő permetezéshez. h: 61 cm 2500216
11933
405
Flea Market
Berndorf ezüstözött kanna, kopott, jelzett, m: 9 cm 2500218
11934
405
Flea Market
Mamut fog fragmentum. 8x5,5cm 2504009
11935
405
Flea Market
2x2 db fém toll és töltőceruza készlet tokjában 2411357
11937
405
Flea Market
Lutronic mono/sztereo videó átjátszó kábel, eredeti dobozában 2498982
11938
405
Flea Market
Exkluzív boros készlet díszdobozban. 14x11 cm 2504933
11939
405
Flea Market
20 db különféle könyvjelző, közte hímzett, csipke, filc, stb. 2501986
11940
405
Flea Market
Turul, a Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönye, 3 db CD-ROM 2500063
11941
405
Flea Market
MOM geodéziai réz vonalzó, h: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft