Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 208
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441229
15145
405
Books: Travelling, Local History
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval. 2443501
15146
405
Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. 2442499
15147
405
A világörökség II. Százegy gyöngyszem a világ kulturális és természeti örökségéből. Bp, é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban, egy helyen kiszakadt zsugorfóliában. 2443186
15148
405
Nyíregyháza. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban. 2443302
15149
405
Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Rév Miklós fényképeivel. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóval. 2442568
15150
405
Kapalyag Imre (szerk.): A Budapesti Nemzetközi Vásárok története Bp., 1996, Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban, zsugorfóliában. Megjelent 1200 példányban. 2441956
15151
405
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapszélekkel. 2442075
15152
405
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2414681
15153
405
Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2415647
15154
405
A 100 db legszebb tér a világon - utazások öt földrészen. (Szerk.: Nagy Mézes Rita) Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóban. 2367514
15155
405
Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban. 2381794
15156
405
Budapest Enciklopédia. Főszerk.: Tóth Endréné. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: