Könyvek: Történelem

Tételek száma: 162

15785.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A magyar nemzet története. I-X.. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, litográfiákkal, és önálló képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, rossz állapotban, sérült, hiányos gerincekkel, kopott, sérült borítókkal, több kijáró, talán hiányos táblákkal is, néhol foltos lapokkal is. Nem postázzuk. Csak személyes átvétel!
15787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
26
16504.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16505.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Harmadik kiadás. Reprint, Bp, 1988, AKV-MAECENAS. Kiadói kartonált papírkötésben.
16510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tetemrehívás. 1958-1988 Párizs-Budapest. Szerk.: Rainer M. János. Fotókkal illusztrálva. II. kiadás. Bp., 1988, Bibliotéka Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16511.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gleb Golubjov: Hiren piramisának titka. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal. Bp., 1966, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
16513.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16515.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Nagy Magdolna: I. Rákóczi György és Borsod vármegye 1644-1648. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltári Füzetek 36. Miskolc, 1998., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
16516.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1993, Könyvesház Kereskedelmi és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban, intézményi pecséttel, volt levéltári példány.
16518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft