15601.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 000 Ft
Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval. Czibor Zoltán (1929-1997) magyar válogatott labdarúgó, az Aranycsapat tagja által DEDIKÁLT példány!