Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.