https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17104.

Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
17105.

Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.
17106.

Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Paleolit(evolúciós) étrendről röviden. A paleolit étrend és a nők, a gyerekek, a rák...stb. Összeállítás Dr. Andor Ákos előadásaiból. Bp., 2012., Lloyd Media. színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17107.

Paleolit(evolúciós) étrendről röviden. A paleolit étrend és a nők, a gyerekek, a rák...stb. Összeállítás Dr. Andor Ákos előadásaiból. Bp., 2012., Lloyd Media. színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
17108.

Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17109.

Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db. Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Michael Castleman: Gyógynövény enciklopédia Bp., 1991 Esély. Egészvászon kötés, papír védőborítóban. + Nagy Árpád- Balázs Erzsébet- Szabó Péter- Hajdu Zsuzsanna- Iléys Csaba- Dede Géza: Nagy viráglexikon. Kerti virágok A-tól Z-ig. Bp, 2007, Pannon-Litertúra Kft. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
17110.

Vegyes könyvtétel, 3 db. Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Michael Castleman: Gyógynövény enciklopédia Bp., 1991 Esély. Egészvászon kötés, papír védőborítóban. + Nagy Árpád- Balázs Erzsébet- Szabó Péter- Hajdu Zsuzsanna- Iléys Csaba- Dede Géza: Nagy viráglexikon. Kerti virágok A-tól Z-ig. Bp, 2007, Pannon-Litertúra Kft. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
17111.

Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Lajos Mari-Hemzeő Károly: 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval, 99 húsétel 33 színes ételfotóval.  Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés,
17112.

Lajos Mari-Hemzeő Károly: 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval, 99 húsétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.
17113.

I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyar borok évkönyve. 2007. Szerk.: Kele István, Komlósi Anna. Bp., 2006, Continew Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17114.

Magyar borok évkönyve. 2007. Szerk.: Kele István, Komlósi Anna. Bp., 2006, Continew Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17115.

Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz