16762.
405. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
900 Ft
2,43 EUR, 2,65 USD
Lyka Károly 2 db könyve: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Közönség és művészet a századelőn. Bp., 1982, Corvina Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.