Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 299

Medgyessy Ferenc kiállítása. Bp., 1956, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Második lapon érdekes, beazonosításra váró aláírással, névbejegyzéssel!
16696.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Márk Lajos gyűjteményes kiállítása 1907. november. Bp., Légrády. Kiadói piszkos papírkötés, egyébként jó állapotban.
16697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
XVIII. országos kisplasztikai biennále. Pécs, 2003., Jannus Pannonius Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
16698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Földes Lenke művészete. Harminckét szoborreprodukció. Földes Lenke (1896-1986) által dedikált! Bp., é.n., Hungária. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, előzéklap és címlap foltos.
16699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Die goldene Pforte zu Freiberg. 48 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort von - Herbert Küas. Insel Bücherei Nr. 179. Leipzig, 1943, Insel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötésben.
16700.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1939 Építőipari és műszaki útmutató és címtár. 1939. Király Kálmán székesfővárosi tanácsnok előszavával. Összeáll.: Marczali Marcel. Bp., 1939, Építőipari és Műszkai Utmutató és Címtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16701.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Miklós Pál: Csi Paj-Si 1862-1957. A Művészet Kiskönyvtára XXXIII. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés papírborítóban.
16702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16703.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gerelyes Ibolya: Török ékszerek. H.n., é.n., k.n.. Kiadói papír kötés. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
16704.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Uhl Gabriella, Sárkány József (szerk.): elszáll a lélek? El Kazovszkij és barátai. Pécs, 2008, Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel, El Kazovszkij valamint Nádler István, Bak Imre, Keserü Ilona, Fehér László, Bukta Imre, Deim Pál stb. alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
16705.

Uhl Gabriella, Sárkány József (szerk.): "elszáll a lélek?" El Kazovszkij és barátai. Pécs, 2008, Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel, El Kazovszkij valamint Nádler István, Bak Imre, Keserü Ilona, Fehér László, Bukta Imre, Deim Pál stb. alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bizséné Zs. Kovács Diana: Rippl-Rónai József íróarcképei. H.n., é.n., k.n.,. Különlenyomat. 26 oldal. Fekete-fehér képekkel, Rippl-Rónai József Móricz Zsigmondról, Babits Mihályról, Karinthy Frigyesről, Ady Endréről és másokról készült arcképeinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.
16706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft