Die goldene Pforte zu Freiberg. 48 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort von - Herbert Küas. Insel Bücherei Nr. 179. Leipzig, 1943, Insel-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötésben.
1939 Építőipari és műszaki útmutató és címtár. 1939. Király Kálmán székesfővárosi tanácsnok előszavával. Összeáll.: Marczali Marcel. Bp., 1939, Építőipari és Műszkai Utmutató és Címtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Átdolgozta: Lázár Béla.Bp., 1922, Pantheon, 194+2 p. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Uhl Gabriella, Sárkány József (szerk.): "elszáll a lélek?" El Kazovszkij és barátai. Pécs, 2008, Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel, El Kazovszkij valamint Nádler István, Bak Imre, Keserü Ilona, Fehér László, Bukta Imre, Deim Pál stb. alkotásainak reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.