Donald Sassoon: A Mona Lisa-sztori. Egy festmény története képekben. Ford.: Sediánszky Nóra. hn., 2007., Saxum-Madison. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (0620./1200) példány.
Festők, múzsák, szerelmek. Szerk.: Molnos Péter. Bp., 2016., Kieselbach Galéria. Nagyon gazdag képanyaggal, közte fekete-fehér fotókkal, valamint a művészek munkáinak színes és fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés.
Szabadi Judit: Rippl-Rónai. Bp.,1993, Corvina. Harmadik kiadás. Magyar, angol, német és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, néhány ceruzás bejelöléssel.
Ceredi művésztelep. Art Colony Cered. 1996-2010. Szerk.: Fürjesi Csaba, Kun Cecília, Sánta László. Cered, 2011, Ars Longa Művészeti Egyesület-Ceredi Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben,