Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 299

Albert Gleizes: A kubizmus. Fordította: Miklósi Judit. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A művészet kiskönyvtára 2 db kiadványa. Bozóky Mária: Giacometti. Bp., 1972, Corvina. Papírkötés. + Dávid Katalin: Moore. Bp., 1973 Corvina. Papírkötés.
16746.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kaii Higashiyama. Tokyo, 1985. Kiadói vászon kötésben, papír tékában.
16747.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
16748.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Rainer Zerbst: Antoni Gaudi. 1852-1926. Antoni Gaudi í Cornet - A Life Devoted to Architecture. Angolra fordította Doris Jones és Jeremy Gaines./ English translation: Doris Jones and Jeremy Gaines. Köln, 1993, Benedikt Taschen, 239 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban. / In paperback, in good condition. Angol nyelven. / In English.
16749.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16750.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Balázs Dercsényi - Gábor Hegyi - Ernő Marosi - József Török: Catholic Churches in Hungary. Bp., 1992. Hegyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16751.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db könyv - Kós Károly Képeskönyv. + Kőből, fából, házat... igékből várat (In memoriam Kós Károly 1883-1983). Bp., Magvető Kiadó.
16752.

2 db könyv - Kós Károly Képeskönyv. + "Kőből, fából, házat... igékből várat" (In memoriam Kós Károly 1883-1983). Bp., Magvető Kiadó.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, megkímélt, jó állapotban
16753.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Molnár György: Színek, formák, ritmusok. 30 olajkép reprodukciója, versekkel illusztrálta a festő. Kiadói vászonkötésben Sorzsámozott
16754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben kisebb sérülésekkel
16755.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
23

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft