Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 349

Kassák Lajos: Menekülők. Uj írók. 3. szám. Szerk.: Juhász Géza és Kardos László. [Debrecen, 1933], Nagy Károly és Társai, 75+1 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Petry Béla Albert munkája. Kiadói papírkötés, az elülső borítón egészen kis szakadással, jó állapotban.
17382.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Krupa András: Hidelmek - varázslatok - boszorkányok. (Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakó körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Művelődési Osztálya, 373+5 p. Kiadói kissé kopott papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2000 példányban.
17383.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Karinthy Frigyes: Esik a hó. Novellák. Első kiadás! Bp., 1912, Nyugat. Kiadói, sérült papírkötésben.
17384.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
23
Gárdonyi Géza: Te, Berkenye! Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói kissé kopott szecessziós színes, illusztrált papírkötésben.Számozott, 1342. számú példány.
17385.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gárdonyi Géza: Aggyisten Biri. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói szecessziós színes, illusztrált papírkötésben, az egyik alsó sarkán kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. Számozott, 581. számú példány.
17386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gárdonyi Géza: A kürt. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói szecessziós színes, illusztrált papírkötésben, a borítószéleken kis szakadásokkal. Számozott, 270. számú példány.
17387.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17388.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Heidenstam, Verner von: Endymion Regény Damaszkusról. Ford.: Leffler Béla. Gyoma, 1918, Kner Izidor, 1 t. + 205+3 p. A borító Divéky József munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17389.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Lee, Chiang: A mah-jong játékszabályai és történeti fejlődése. Bp., é.n., Dick Manó, 84+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
Hollós Korvin Lajos: Válogatott költemények 1925-1945. Bp., 1945. Faust. Dedikált! Kiadói, enyhén sérült papírkötésben.
17391.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tompa Mihály összes költeményei. I-IV. kötet. Teljes! Sajtó alá rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp. , 1870, Méhner Vilmos (Rudnyánszky A. kőnyomdája), 1 t. (Tompa Mihály portréja)+394 p. + 437 p. + 462 p. + 404 p. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kicsit kopott, kissé kopott, foltos, az egyik kötet kissé sérült borítóval, egyébként jó állapotban.
17392.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19
17393.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft